Plaukimas per Nerį žiemą

Istorija apie plaukimą Neries upe ant pripučiamo rato žiemą.

Skaityti daugiau

Peržiūrėti

Role

Kokio velnio plaukti Nerimi ant pripučiamo rato?

Yra begalės gerų priežasčių, kodėl reiktų plaukti per Nerį - varžybos, saugi turistinė kelionė su baidare, maudytis per karščius. Nu bet tikrai ne pralaimėtos lažybos. Taip, aš pralaimėjau lažybas ir turėjau plaukti Nerimi pripučiamu ratu. Bet kodėl gi neišnaudoti progos pasidaryti daugiau turinio sau? Būtent tai mes ir padarėm.

Pasiruošimas mirčiai

Nors visą žiemą praleidau “besitreniruodamas” tokiam išbandymui ir lediniam vandeny ištupėjau 10 minučių, lipdamas į Nerį jaučiau nemažai adrenalino ir baimės, kad galiu apsiversti, patirt kokį šoką nuo šalčio ir užsilenkt. Prieš kiekvieną tokį triuką svarbu nusiramint ir sutelkt savo mintis į vieną aiškų tikslą. Pasidavęs adrenalinui supratau, kad savo tikslą pasieksiu ir su trispalve praplauksiu pro Karaliaus Mindaugo tiltą, nesvarbu kokia kaina. 

Deja deja, bet visoms linksmybėms ateina galas, kuomet prie tavęs prisistato policijos pareigūnai. Nepavyko išvengti susitikimo su pareigūnais, nepaisant to, kad greitosios pagalbos darbuotojai mane išvadino durnium ir nevispročiu, pareigūnai tikrai bendravo maloniai ir linkėjo tik geriausio man, rūpindamiesi mano sveikata.

Nebūtų ką vaikam parodyt, jeigu nebūtume turėję puikios komandos, kuri pasirūpino viso įvykio dokumentacija. Skraidė ten ir dronas, ir savo fotografus turėjom. Prieš visą plaukimą ramiai susėdom ofise ir suplanavom kaip kas ir kur bus išsidėstę. Šitoj situacijoj nebuvo tiek daug galvos skausmo, nes viską filmavom gana natūraliai ir per daug nepergalvodami, koks gi būtent kadras būtų geriausias, pasikliovėm intuicija ir turim tokį rezultatą, kokį turim.

Kam reikėjo viso šito burbulo?

Norėjom visiems parodyti, kad savo žodžio laikomės, nebijom elgtis nutrūktgalviškai ir sulaukti kritikos už savo veiksmus. Kol esam jauni, tikrai leidžiam ir toliau leisim sau durniuoti, stebinti jus visokiais netikėtais ir nebūtais video, kad turėtumėt iš ko mokytis ir tobulėti.

Jeigu tave įkvėpė 

Yra pora variantų kaip gali padaryt mano dieną gražesne:

  • Pasidalint šita istorija su kitais
  • Prisijungt prie mūsų komandos su savo crazy idėjom
  • Tapti mūsų klientu, kuris pasiruošęs tokiems nuotykiams

Susirašom ir pakalbam.

SEKANTIS
PROJEKTAS